Spausdinimas

Ieškote kur atspausdinti reklamines skrajutes ar bukletus? Patikėkite tai mums. Mes galime kokybiškai atspausdinti tiek mažus, tiek didelius tiražus. O jums nereikės papildomai rūpintis spauda. Tiesiog atsiųskite užsakymą ir reklamos maketą mums, ir po kelių dienų jūsų reklama jau bus pašto dėžutėse.

Vokavimas ir pakavimas

Katalogai, atvirukai, kita spausdinta medžiaga įdėta į paprastą voką, dar nepasiekus gavėjo gali būti  pažeista ar kitaip apgadinta, dėl ko nukenčia ir siuntinio turinys. Mes galime pasiūlyti specialius vokus ir ir įvairaus dydžio plastikinius maišelius. O mūsų operatoriai atidžiai ir rūpestingai viską supakuos.

Anketų suvedimas

Organizuojate akciją, kurios metu gaunate klientų užpildytas anketas? Mūsų duomenų suvedimo operatoriai pasirūpins, kad visa informacija būtų skaitmenizuota kokybiškai ir laiku. Duomenis galite pateikti popieriniu formatu arba nuskenuotus. Mūsų darbuotojai juos įves į jūsų duomenų bazę.

Adresuotas reklaminių laiškų pristatymas

Galime pristatyti jūsų laiškus konkretiems adresatams. Jūsų pageidavimu galime pristatyti jau suadresuotus laiškus, taip pat  galime juos patys atspausdinti suvokuoti ir adresuoti tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu.

Maketavimas

Jūsų pageidavimu galime paruošti maketą skrajutei ar leidiniui. Jums tereikės pateikti norimą informaciją, visais kitais dalykais pasirūpinsime mes. Sumaketuotą leidinį suderinsime su jumis ir paruošime jį spaudai.