Jau 12 metų platiname neadresuotą reklamą, esame įsidiegę patikimą kokybės kontrolės sistemą. Žemiau aprašytos mūsų kasdienėje veikloje taikomos kokybės užtikrinimo priemonės:

Platinimo kokybės patikrinimai. Po platinimo yra vykdomas patikrinimas, kokybės vadybininkas/regiono vadovas nuvyksta į platinimo teritoriją ir fiziškai patikrina atsitiktinai pasirinktas pašto dėžutes. Kiekvienas platintojas bent kartą per mėnesį yra patikrinamas. Visuomet yra vykdomi planiniai kokybės tikrinimai ir papildomi patikrinimai pagal Kliento pageidavimą. Tuomet iškart po platinimo yra vykstama tikrinti pašto dėžučių ar apklausiami gyventojai. Galimi du būdai:

  • Vienašališkas mūsų atstovo patikrinimas konkrečioje Kliento pageidaujamoje teritorijoje, pateikiant klientui patikrinimo rezultatus.
  • Patikrinti vyksta abiejų šalių atstovai, tik būtina iš anksto suderinti laiką ir miestą. Tokiu būdu matomas rezultatas – ar visuose namuose/laiptinėse yra randami reklaminiai bukletai.

Materialinė atsakomybė visi platintojai yra materialiai atsakingi už jiems perduotą reklamą, tokiu būdu yra užkertamas kelias galimam medžiagos neišplatinimui. Šiuo metu UAB “Verslo spaudos centras” turi apie 300 platintojų, platinančių reklamą individualios veiklos pagrindu. Medžiaga perduodama naudojant priėmimo – perdavimo aktus. Naujiems platintojams skiriamas papildomas dėmesys.

Pastovi platinimo teritorija. Kiekvienam platintojui yra priskirta konkreti miesto ar miestelio teritorija, jam perduodami laiptinių kodai bei raktai. Platintojas turi nekintančią teritoriją, todėl ilgainiui darbą atlieka vis operatyviau. Kadangi kiekvieno platintojo teritorija yra pastovi, galima skubiai reaguoti į nusiskundimus bei atlikti patikrinimus.